Dhunohet seksualisht një grua në Klinë

Dhunohet seksualisht një grua në Klinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që i njëjti duke e shantazhuar një femër e ka dhunuar seksualisht.

Siç ka njoftuar policia, rasti ka ndodhur në Klinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.