Digjet një shtëpi në Prishtinë (video)

03.11.2017 08:39
Digjet një shtëpi në Prishtinë (video)

Sot rreth orës pesë të mëngjesit është përfshirë nga zjarri një shtëpi në kryeqytet.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, në rrugën “Ramadan Kajtazi” në Prishtinë, shtëpia në rrethana të pasqaruara është kapluar nga një zjarr i madh.

Në videon dhe fotot e dërguara shihet se zjarri ka përfshirë katin  e dytë të objektit.