Digjet vetura e mërgimtares në Drenas

Digjet vetura e mërgimtares në Drenas

Polica ka njoftuar se në rrethana të panjohura është kapluar nga zjarri vetura e një mërgimtareje.

Rasti ka ndodhur në fshatin Korreticë e Epërme të Drenasit dje rreth orës 6:20.

Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk ka të lënduar.

Lexo në Insajderi:

Kolegji Universum, i vetmi pa asnje program të suspenduar nga Akreditimi