Ditëlindja super luksoze e Alesia Bamit, modelja rrëfen: “Nuk ishte siç dukej në Instagram”

Ditëlindja super luksoze e Alesia Bamit, modelja rrëfen: “Nuk ishte siç dukej në Instagram”

Alesia Bami tashmë është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit dhe sigurisht ndër vajzat më të bukura të ekranit që tërheq gjithnjë vëmendjen me çdo dalje të saj.

Kohë më parë Alesia festoi ditëlindjen me një festë luksoze që u komentua shumë.

Mirëpo e ftuar në “Glamour Zone”, Alesia u shpreh se kryefjala e asaj feste nuk ka qenë luksi.

Modelja tha se gjithçka ishte e arreduar bukur, por jo aq e lumtur sa dukej në Instagram.