Dizajnerja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Dizajnerja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Me anë të një postimi në llogarinë e saj, Drenusha Xharra dha lajmin se ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë – një foshnje vajzë.

Në postimin e saj që ajo e përshkruan, “Mrekullia ime”, kreatorja zbuloi portretin dhe emrin e vajzës, që është Zoi, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xharra (@dxharra)

Lajmin se ajo ishte shtatzënë, e zbuloi po ashtu me anë të një postimi në llogarinë e saj me 17 gusht 2020.

Ajo postoi një fotografi të sajën bardh e zi ku shihej barku i rrumbullakosur. “Engjëlli tim të vogël: Do të jem përgjithmonë përjetësia jote”, shkruante ajo. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xharra (@dxharra)