DJ Tiësto bëhet baba për herë të parë

DJ Tiësto bëhet baba për herë të parë

Producenti holandez, 51 vjeçar, DJ Tiësto – emri i vërtetë i të cilit është Tijs Michiel Verwest – dhe bashkëshortja e tij, modelja Annika Backes, 24 vjeçare, mirëpritën fëmijën e tyre të parë,

Lajmin për ardhjen në jetë të foshnjës, e dha vet babai i ri në rrjetet e tij sociale, njofton PEOPLE, transmeton Insajderi.

Çifti, i cili u matura në shtator të vitit 2019, prezantoi vajzën Viola Margreet së bashku me fotot e saj të para.

Tiësto theksoi se fëmija i tij solli emocione tek ai që “ai kurrë nuk e dinte” se mund t’i ndjente.

“Përshëndeteni të bijën timë Viola Margreet Verwest. Ajo më bën të ndjej emicione që nuk e dija se mund t’i ndjeja. Dhe mami i saj është një kampione e vërtetë. Si mund të duket kaq e bukur kur sapo solli një foshnje në jetë?”, shkroi producenti në postimin e tij. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tiësto (@tiesto)