Djali i Audrey Hepburn rrëfen detaje nga problemet e saj personale të padëgjuara më parë

Djali i Audrey Hepburn rrëfen detaje nga problemet e saj personale të padëgjuara më parë

Audrey Hepburn ka hyrë në histori për rolet e saj ikonike dhe pamjen mbresëlënëse.

Por djali i saj Sean Hepburn Ferrer, 60, tani ka treguar se ajo fshehu dhimbjen e saj të fshehtë të zemrës nga bota pas buzëqeshjes së saj të përsosur.

Sean ka kujtuar nënën e tij duke i thënë “me sy të përlotur” se si njerku i tij italian, Andrea Dotti, e kishte tradhtuar atë me gratë e tjera dhe si ai nuk ishte në gjendje ta ndihmonte atë në atë kohë sa ishte vetem nje femije.

Sean tha për The Sun: “E dija që kishte vështirësi. Nëna ime më uli me sy të skuqur, më tha se çfarë po ndodhte dhe më pyeti se çfarë mendoja.

“Isha fëmijë. Nuk dija ta ndihmoja ”.

Ai gjithashtu tregoi se si babai i tij  burri i parë i Audrey, Mel Ferrer ishte njeri i vështirë dhe pretendon se ishte gjithmonë “në prag të ndonjë shpërthimi të tërbuar”, duke shtuar se bashkimi i prindërve të tij u acarua për shkak të sasisë së kohës që punonin së bashku.

Sean thotë: “Ata punuan dhe udhëtuan çdo ditë së bashku. Në vitet që ishin së bashku ata ndoshta kaluan aq orë me njëri-tjetrin sa disa njërëz që janë të martuar për 35 vite. Kjo dëmtoi martesën e tyre “./Insajderi.com

Mirror