Djali i Gold AG bëhet me pasaportë shqiptare

Djali i Gold AG bëhet me pasaportë shqiptare

Postimet e fundit të Gold AG drejt Shqipërisë u menduan si vetëm disa ditë pushimi për familjen e vogël, por doli të ishte edhe një tjetër mision.

I vogli i tij, Gueril është pajisur me pasaportë shqiptare dhe këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në Facebook.

Ai ndau një fotografi të pasaportës teksa e mbante dora e vogël e Guerilit.

“Jam gjaku i ri, i kombit ma t’vjetër ❤️ E gëzofsh shtetësinë shqiptare djali jem”, shkruan ai.

Më poshtë mund të shihni postimin e plotë të reperit në Facebook. /Insajderi.com

Jam gjaku i ri, i kombit ma t’vjetër ❤️

E gëzofsh shtetësinë shqiptare djali jem 🇦🇱

Posted by Arian Agushi on Wednesday, January 27, 2021