Djali i politikanit kosovar vozit veturë luksoze nëpër Shqipëri, dyshohet se nuk ka as patentë shofer

Djali i politikanit kosovar vozit veturë luksoze nëpër Shqipëri, dyshohet se nuk ka as patentë shofer

Ylli Muharremaj, djali i kryetarit të Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, është shfaqur duke vozitur veturë luksoze në Shqipëri ndonëse dyshohet se ai ende nuk posedon patentë shofer.

Siç raportoi mbrëmë Periskopi, djali i të parit të Suharekës është i mitur, por kjo nuk e ka ndaluar atë të vozis veturë dhe po ashtu të publikojë fotografi në rrjetin social Instagram.

Mediet lokale kanë siguruar disa fotografi të Yllit, të publikuara ditë më parë në rrjete sociale, në të cilat ai shihet duke vozitur një veturë luksoze në Shqipëri.