Djali i Tunës i kërkon dhuratë të veçant për ditëlindje

Djali i Tunës i kërkon dhuratë të veçant për ditëlindje

Në maj të vitit 2017, këngëtarja Tuna u bë nënë për herë të parë . Ajo solli në jetë një djalë të cilit aho dhe Patrisi i vendosën emrin Tian.

Ditëlindja  e dytë e Tianit po afron dhe këngëtarja  në videon  më të fundit të postuar në Instastory , tregon se vogëlushi ka një kërkesë të  veçant.

“Cilën këngë kemi me këndu për ditëlindje?”, pyet Tuna djalin dhe ai ja kthen: “Harrova”, që  është bashkëpunimi i Tunës me Armend Rexhepagiqi.