Djali i vogël i Romeo Beckham poston selfie me të dashurën e tij Mia Regan

Djali i vogël i Romeo Beckham poston selfie me të dashurën e tij Mia Regan

Djali 17 vjeçar i Victoria dhe David Beckham, Romeo ka postuar një fotografi me të dashurën e tij të lezeqme, Mia Regan.

Të dy të dashuruarit janë duke shijuar pushimet në Puglia të Italisë së bashku me prindërit dhe vëllezërit e tjerë të Romeos.

Mirëpo Romeo dhe Mia arritën të u ikin pjesës tjerë të familjes për të shijuar intimitetin e njëri tjetrit.

Ata u ngjitën në një terasë prej ku bënë foto nën përëndimin e diellit dhe më pas këto foto i ndan në mediat sociale./Insajderi.com

View this post on Instagram

🙂

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on