Do të ishte “e vështirë” për Suarezin të bëhej sulmues i Juventusit

Do të ishte “e vështirë” për Suarezin të bëhej sulmues i Juventusit

Andrea Pirlo e ka pranuar se do të ishte “e vështirë” për Luis Suarez të bëhej sulmues i Juventusit, prandaj kalimi i yllit të Barcelonës vështirë se do të ndodhë, shkruan Goal, njofton Insajderi.

Goal ka raportuar se Suarez dëshiron të largohet nga Camp Nou.

Gjithsesi, Barcelona ka ende kontratë me uruguaianin.

Megjithatë Suarez ka dëshiruar largimin dhe lirimin nga kontrata – gjë që duket se nuk do të ndodhë./Insajderi.com