Do të “shkriheni” së qeshuri me këtë video të Muriqit dhe djalit të tij (VIDEO)

Do të “shkriheni” së qeshuri me këtë video të Muriqit dhe djalit të tij (VIDEO)

Vedat Muriqi po kalon momente të mira si në fushë ashtu edhe jashtë saj

Gruaja e yllit kosovar ka postuar një video në Instagram ku mund të shihet Muriqi duke kaluar momente fantastike me të birin, me shume ne Insporti.com