Don Xhoni sot feston ditëlindjen por dhurata është për ne

Don Xhoni sot feston ditëlindjen por dhurata është për ne

Sot, reperi Don Xhoni është djali i ditëlindjes. Ai po mbush 21 vjet, njofton Insajderi.

Për këtë ditëlindje, ai do tu dhurojë fansave të tij një këngë.

Projekti i ri titullohet “Maffia” dhe do të lansohet sot pasdite në orën 19:00. Ky do të jetë edhe projekti i parë muzikor i reperit për këtë vit. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)