Drake feston ditëlindjen e djalit të tij Adonis

Drake feston ditëlindjen e djalit të tij Adonis

Drake ka postuar foto për ditëlindjen e tretë të djalit të tij të lezetshëm, Adonis në ditën e tij të madhe.

Reperi 33-vjeçar e përshëndeti vogëlushin si “Stunna i ri” në një foto që ndau në Instagram të Dielën, ndërsa ata pozuan me buzëqeshje të ndritshme mes balonave të argjendta dhe të zeza.

Drake gjithashtu ndau një foto të djalit të tij në Instagram Story, në të cilën Adonis shihet duke përqafuar gjyshen e tij Sandi.

Sophie Brussaux, nëna e Adonis, ndau një koleksion fotografish nga kur djali i saj ishte i porsalindur në spital.

“Urime ditëlindjen më i dashuri im! 3 vite më parë, të takova për herë të parë. Jam shumë krenare me burrin e vogël që je duke u bërë, të dua më shumë se jetën. Bota është e jotja!”/Insajderi.com