Dramatike, Prishtina eliminohet pas dy vazhdimeve

Dramatike, Prishtina eliminohet pas dy vazhdimeve

Sigal Prishtina nuk ka arritur të kualifikohet në rrethin e ardhshëm të kualifikimeve në Ligën e Kampionëve, pasi sonte ka pësuar humbje në udhëtim te Legia Warsaw me rezultat 83:85 dhe me rezultatin e përgjithshëm 162:166 është eliminuar nga kjo garë, për ta vazhduar aventurën në FIBA Europe Cup.më shumë në Insporti.com