Drejtori i Man Cityt i frikohet përballjes me Real Madridin

Drejtori i Man Cityt i frikohet përballjes me Real Madridin

Janë  mësuar çiftet e fazës së 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve pas hedhjes së shortit në Nyon të Zvicrës.

Përballja kryesore do të jetë ndërmjet Manchester City dhe Real Madridit. Ndeshja e parë do të zhvillohet në stadiumin “Santiago Bernabeu” dhe kjo është një përparësi për skuadrën e drejtuar nga trajneri spanjoll Pep Guardiola, më shumë në Insporti.com.