Drita dhe Trepça’89 luajnë baras, Feronikeli fiton me lehtësi

Drita dhe Trepça’89 luajnë baras, Feronikeli fiton me lehtësi

Feronikeli ka triumfuar me lehtësi në udhëtim përballë ekipit të KEK-ut tashmë të ç’regjistruar nga elita e futbollit kosovar me rezultat bindës (0-4).

Kastriot Rexha me tre gola të realizuar nga penaltia ishte determinues në këtë ndeshje, ndërkohë Jean Carioca kontriboi me një tjetër që ‘industrialistët’ të marrin tre pikësh të rëndësishëm që ju ndihmon për tu rikthyer në kreun e tabelës, më shumë në Insporti.com.