Dua fillon të shkruaj “Ditar karantine”

Dua fillon të shkruaj “Ditar karantine”

Këngëtarja Dua Lipa tashmë ka nisur një ditar të saj nga karantina.

E aktivitetin e parë këngëtarja e ka bërë sot ku ka thënë se ka ngjyrosur një pjesë të flokëve me ngjyrën rozë.

“Ditari i karantinës. Për këtë javë do të kemi disa eksperimente…flokët rozë”, shkruan ajo në profilin e saj.

Mandej ajo e ka arsyetuar se pse e ka bërë këtë ndryshim.

Ndryshe Dua pavarësisht karantinës ka qenë tepër e zënë me punë. Ajo ka lansuar albumin e saj Future Nostalgjia si dhe ka bërë disa intervista.

E fundit ishte ajo me revistën Elle ku Dua shfaqet nudo.