Dua Lipa del pa të brendshme

Dua Lipa del pa të brendshme

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore.

Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 30 milion ndjekës. Së fundmi ajo ka zgjedhur të shfaqet mjaft joshëse, ajo ka vendosur të publikojë fotografi ku shihet se nuk ka veshur të brendshme në pjesën e sipërme të trupit.