Dua Lipa dhe modelja Brittany Xavier ngjajshmëria mes tyre si binjake

Dua Lipa dhe modelja Brittany Xavier ngjajshmëria mes tyre si binjake

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme.

Shumë prej artisteve si vendore ashtu edhe ndërkombëtare i kanë gjetur personat që ngjajnë me to, po ashtu dhe Dua e cila duket kopje e saj dhe bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier siç mund ta shikoni më poshtë.

Modelja ka 1.1 milion ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit, e cila është shumë aktive dhe në çdo foto që ajo publikon ‘vërshohet’ nga komentet e ndjekësve që e pyesin se a është me të vërtetë Dua Lipa.

 

View this post on Instagram

Summer nights w/ @shopbop #stylehigh #sponsored

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

View this post on Instagram

New nails, who dis ?

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on