Dua Lipa feston ditëlindjen – I dashuri saj i bën një dedikim

Dua Lipa feston ditëlindjen – I dashuri saj i bën një dedikim

Dua Lipa sot festoon ditëlindjen e 25-të dhe shumë miq e adhurues i kanë uruar ditëlindjen.

Mes tyre, më i rëndësishmi prej tyre ka qenë urimi i të dashurit të saj Anëar Hadid, me të cilin është në lidhje prej disa kohësh, raporton Insajderi.

Anëar i ka uruar ditëlindjen Dua’s me një post në llogarinë e tij në Instagram, ku ka bashkangjitur disa foto të përbashkëta.

Në shënimin poshtë fotos në Instagram, ai shkruan: “Për dashurinë time!!! Urime ditelindjen! Shikoje atë buzëqeshje! Të dua pafundësisht!”