Dua Lipa na përcjell ‘atmosferën’ nga festimi i ditëlindjes së saj në Malibu

Dua Lipa na përcjell ‘atmosferën’ nga festimi i ditëlindjes së saj në Malibu

Dua Lipa një prej këngëtareve që ka si mendium të preferuar Instagramin, na përcolli foto nga festimi i ditëlindjes së saj, raporton Insajderi.

Këngëtarja zgjodhi plazhin e Malibu si vend ku do të festonte ditëlindjen e saj të 25 -të, bashkë me të dashurin Anwar, qenushin Dexter dhe miqtë e saj të afërt.

Duket sikur këngëtarja kishte kaluar momente të mrekullueshme, edhepse familja e saj e mungonte në këtë festë, për shkak që Dua është duke jetuar në Amerikë prej një kohe.

View this post on Instagram

mems ☁️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Arsyeja për këtë është i dashuri i saj Anwar, me të cilin gjërat janë duke u bërë serioze dhe ata duan të jenë afër njëri tjetrit./Insajderi.com