Dua Lipa paralajmëron këngën e re “Un Dia” bashkëpunim me JBalvin

Dua Lipa paralajmëron këngën e re “Un Dia” bashkëpunim me JBalvin

/Dua Lipa është një prej këngëtareve më të sukseshme dhe produktive në muzikë për momentin.

Këto ditë ajo festoi faktin që ishte femra e parë që ka katër këngë në me një milliard klikime në Spotify.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Dua ka lajmëruar këngën e re të saj, e cila është bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny, Tainy dhe yllin nga seriali “La casa del Papel” Ursula Corbero.

Kënga titullohet “Un dia” (One day) dhe do të publikohet në ditën e enjte./Insajderi.com