Dua Lipa rikthehet në Instagram, por ky koment i Capital T nuk pritej

Dua Lipa rikthehet në Instagram, por ky koment i Capital T nuk pritej

Pak ditë më parë, Dua Lipa i habiti të gjithë me ndryshimet që bëri në Instagram-in e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare i hoqi të gjitha postimet dhe për një kohë nuk ishte aktive.

E gjitha kjo duket se ka qenë një strategji e këngëtares, e cila sapo është rikthyer.

Ajo ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet mjaft seksi dhe në të shkruan “A ju mungova?”

Sigurisht rikthimi i saj është komentuar gjatë nga ndjekësit, të cilët mezi e prisnin, por ne na habiti komenti i Capital T.

Pyetjes së Duas ai i është përgjigjur me “jo”.