Dua Lipa shëtitet me të dashurin në New York me stil të ri flokëshe me maska kundër Covid-19

Dua Lipa shëtitet me të dashurin në New York me stil të ri flokëshe me maska kundër Covid-19

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë parë duke shëtitur së bashku rrugëve të New York. Ata janë kthyer te familjet e tyre pas katër muajsh për shkak të Covid-19.

Dua dukej rrëzëllitese e veshur e gjitha me të zeza, me flokët e ngjyrosur me një ngjyrë të re, më të errët.

Dua dhe Anwar ishin të detyruar të qëndronin të izoluar gjatës karantinë në Karaibe, sepse Dua nuk është e regjistruar si qytetare e ShBA.

Ata u mirëpritën nga nëna e Anwar Yolanda me një post shumë emocional në Instagram./Insajderi.com