Dueli i ditës: Juventues & Lazio

Dueli i ditës: Juventues & Lazio

Ndeshja e ditës në Serie A do të jetë në mes Juventuesit dhe Lazios.

Juventuesi ka 49 pikë, ndërsa Lazio 43. Një fitore e romakëve do ta zvogëlonte diferencën.

Ndërsa, Juventuesit i duhet domosdo fitorja për të vazhduar ndjekjen ndaj Interit dhe Milanit.

Ndeshja fillon nga ora 20:45, përcjell Insajderi.

Ndërsa, gjatë ditës do të zhvillohen edhe dy takime tjera.

Spezia & Benevento nga ora 15:00 dhe Udinese & Sassuolo që fillon në 18:0. /Insajderi.com