Dy aktorët e “O Sa Mirë” lidhjen disavjeçare do ta kurorëzojnë me martesë

Dy aktorët e “O Sa Mirë” lidhjen disavjeçare do ta kurorëzojnë me martesë

Jonida Vokshi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ish aktorja e serialit “O sa mirë” si rrallëherë ka folur edhe për jetën e saj private.

Tashmë moderatorja e ekranit shqiptar zbuloi se është në lidhje dashurie tash e sa vite me Besnikun, duke mos thënë më shumë.

A është në lidhje disavjeçare me aktorin dhe producentin Besnik Krapi, ku si Jonida ashtu edhe Besniku ka qenë pjesë e serialit “O sa mirë” me rolin e ‘prizrenaliut’.

Madje çifti ka disa ditë që ndodhen në Festivalin e Filmit në Kanë.