“Dy dashnitë” e Genta Ismailit [video]

“Dy dashnitë” e Genta Ismailit [video]

Këngëtarja kosovare e njohur, Genta Ismajli, pas bashkëpunimit të saj të fundit, tani sjell këngën e re.

Kënga e re titullohet “Dy dashni”.

Tekstin e “Dy dashni” e ka shkruar Muma, muzikën Alfred Sula, dhe videospotin e ka bërë Max Production.