Dy dekada e gjysmë më vonë, Gwen Stefani është ende “vetëm një vajzë”.

Dy dekada e gjysmë më vonë, Gwen Stefani është ende “vetëm një vajzë”.

Që arti i kopertinës të shoqëronte këngën e saj të re, “Let Me Reintroducy Myself”, rokerja 51-vjeçare No Doubt rikrijoi veshjen e saj ikonike nga videoja “Just a Girl” e vitit 1995: një bluzë e bardhë e prerë me vija të kuqe dhe blu i shoqëruar me pantallona me vija anësore dhe një rrip punk.

Këngëtarja kështu paralajmëroi këngën e saj në Instagram të dielën, duke ndarë një selfie që tregonte veshjen e saj nostalgjike.

Për artin e kopertinës të “Let Me Reintroducing Myself”, që u lansua të hënën, Stefani riktheu veshjen ikonike të këngës “Just a Girl, duke e ndryshuar me një më moderne që përfaqëson stilin e saj aktual.

Dhe fansat e saj nuk mund të ngopeshin me kthimin prapa në kohë nga Stefanie.

“AJO NUK ËSHTË MOSHUAR !!!”, tha një adhurues në komente, ndërsa një tjetër shkroi “mbretëresha është kthyer”.

Me të vërtetë duket sikur Gwen Stefani nuk tregon shenja plakjeje, në fakt ajo duket edhe më mirë se para disa dekadash./Insajderi.com

PageSix

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani)