Dy ndeshjet e fundit çerekfinale në “EURO 2020”

Dy ndeshjet e fundit çerekfinale në “EURO 2020”

Çeki & Danimarkë dhe Ukraina & Anglia, do të jenë dy sfidat e sotme gjysmëfinale në “EURO 2020”.

Triumfuesit e mbrëmjes do të përballen më 7 korrik.

Tashmë ata i kanë mësuar kush dy gjysmëfinalistët e parë.

Spanja dhe Italia arritën të eliminonin Zvicrën dhe Belgjikën. /Insajderi.com