Dy të arrestuar për lojëra të fatit në Matiqan

Dy të arrestuar për lojëra të fatit në Matiqan

Dy persona janë arrestuar në Matiqan, pasi që të njëjtit kishin organizuar lojëra të fatit në lokalin e tyre ku gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar katër aparate si provë materiale.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.