Dyshime për prostitcion, arrestohen tre persona

Dyshime për prostitcion, arrestohen tre persona

Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për marrje me prostitucion në Gjakovë.

Intervenimi i njësiteve relevante në rrugën “Toni Bler” nën dyshimet për prostitucion ka ndodhur mbrëmjen e se premtes, thuhet në raportin njëzetekatër orës të Policisë

Të dyshuarit janë dy meshkuj dhe një femër.

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com