E bujshme, Liverpool synon Mbappen, kjo është oferta për PSG dhe paga e sulmuesit

E bujshme, Liverpool synon Mbappen, kjo është oferta për PSG dhe paga e sulmuesit

Mediat angleze kanë publikuar sot lajmin e papritur, sipas së cilit Liverpool është duke synuar transferimin e francezit Kylian Mbappe.më shumë në Insporti.com