E dashura e Cozman tregon pse u nda nga reperi

E dashura e Cozman tregon pse u nda nga reperi

Pas një kohe që ishte larguar nga skena dhe jeta publike Cozman kishte befasuar të gjithë kur bëri publike lidhjen e dashurisë e re.

Pas kësaj ai fillojë edhe të postojë fotografi më të ku dukeshin shumë të lumtur njëri më tjetrin.

Mirëpo tashmë u mësua se çifti i kanë dhënë fund lidhjes disa mujore.

Kjo u zbulua në rrjete sociale ku nuk kanë asnjë foto bashkë dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Dyshimet u vërtetuan nga vet brunja seksi, e cila tha se nuk e mendon ribashkimin me reperin.

“Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”,- tregoi Fjolla për Iconstyle.al.
Cozman me të dashuren

Në anën tjetër, Cozman ishte në lidhje disa vjeçare më këngëtaren nga Maqedonia, Altuna Sejdiu po as kjo lidhje nuk i zgjati shumë dhe u ndanë./Insajderi.com