E njihni reperin në Foto?

E njihni reperin në Foto?

Figura të famshme shpesh herë sjellin foto nga fëmijëria në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë së fundmi e ka bërë edhe reperi i njohur shqiptar Fero.

Fero ka hedhur në Instagramin e tij një foto kur ishte i vogël, dallimi i Feros atëherë dhe tash është shumë i vogël.

Fero është duke punuar në projektet e reja që ka premtuar që do të vijnë së shpejti.

Që nga largimi i tij  nga One Records, Fero nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

Për më shumë nga bota e muzikës kulturës dhe artit së shpejti mund të informoheni në emisionin Review.

Emisioni më i ri i showbizit po vjen: Follow për të mos ikur asgjë: Follow në Facebook: https://www.facebook.com/Review-101968204486657/

Një jetë tu prek n.tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Një jetë tu prek n’tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Gepostet von Review am Donnerstag, 19. September 2019

Review është emision i kulturës dhe muzikës që do të vjen së shpejti me tema interesante dhe qasje krejt ndryshe ndaj kulturës në përgjithësi. Review është prodhim i Gazetes Online Inasjderi.com

Shumë shpejtë do të vij emisioni i parë i Review me sotrie, mysafir dhe ngjarje shumë interesante.

Për më shumë informata për Review dhe për të qenë të informuar për botën e kulturës dhe muzikës, ndjekeni kanalet e ReviewInstagram dhe në Facebook.