”E nxehtë” edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

”E nxehtë” edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. E kështu ka bërë edhe një ditë më pare, teksa ka pozuar me një bluzë të bardhë dhe ka ekspozuar asetet e saj.

Ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por syrit kritik nuk i shpëtoi një detaj në foto.

Me sa duket silikoni nuk është në vendin e duhur, ose photoshopi është përdorur gabimisht. Të pasmet e Rashelit nuk janë në ‘vendin’ e duhur.

Por pavarësisht këtij detaji, Kolaneci vazhdon të ndezë komentuesit e saj, që e komplimentojnë për format bombastike.