E pabesueshme, Fero hap shishen e qelqit me dhëmbë – Video

E pabesueshme, Fero hap shishen e qelqit me dhëmbë – Video

Fero është ndër artistët shqiptar më të përfolur në mediat rozë, ditët e fundit ai bëri bujë me publikimin e këngës së re “Marijuana” dhe me raportet mes tij dhe të dashurës së tij Arbenita Ismajli.

Natyra dhe veprimet e reperit çdoherë përfolën dhe komentohen shumë nga të gjithë, e shpesh herë reperi nxit këto reagime me foto dhe video në rrjetet sociale të tij.

Ashtu ka bërë edhe me videon e fundit që ka postuar në Instagram, ai shihet duke e hapur një shishe të qelqit me dhëmbë.

Për më shumë shikojeni videon: