E pabesueshme se si mediat në Barcelonë e trajtojnë Ronaldon (FOTO)

E pabesueshme se si mediat në Barcelonë e trajtojnë Ronaldon (FOTO)

Cristiano Ronaldo ka qenë tema kryesore në sport dhe jo vetëm, pasi mbrëmë kishte paraqitje epike në ndeshjen e vlefshme për çerekfinale të Champions League kundër Juventus. Kujtojmë se Ronaldo ka shënuar 2 gola sensacional kundër Juventusit, të cilët Real Madrid i mposhtë në ndeshjen e parë me rezultat 0 me 3  – si mysafir.

Lexojeni lajmin e plotë dhe shikojeni ballin e gazetës që ka injoruar Ronaldon, duke klikuar KËTU

E pabesueshme se si mediat në Barcelonë e trajtojnë Ronaldon