E përgjakur dhe në pranga – fotografitë e Selena Gomez bëhen virale

E përgjakur dhe në pranga – fotografitë e Selena Gomez bëhen virale

Selena Gomez tronditi fansat e saj kur u pa e përgjakur, e përlotur dhe në pranga teksa e tërhiqte një oficer policie.

Por e gjitha ishte pjesë e një filmi të ri që aktorja po punon. Bëhet fjalë për xhirimet e “Murders in the Building”, që u realizuan në New York këtë javë, njofton Insajderi.

Xhirimet e filmit po vazhdojnë dhe ende nuk ka ndonjë datë publikimi. /Insajderi.com