E rrahu një burrë dhe e lëndon një police gjatë arrestimit të saj

E rrahu një burrë dhe e lëndon një police gjatë arrestimit të saj

Një grua në Prishtinë është arrestuar si e dyshuar për sulm fizik ndaj një burri.

Por, një zyrtare policore ka hasur në probleme gjatë arrestimit të saj, si rezultat i kësaj ka pësuar lëndime dhe është detyruar të pranojë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit “agresorja” është dërguar në mbajtje, njofton Insajderi.

Nuk dihet raporti në mes gruas sulmuese dhe të sulmuarit. /Insajderi.com