E sulmon rojën e QKUK-së

E sulmon rojën e QKUK-së

Një person të premten ka sulmuar rojën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është detyruar të marrë tretman në vendin ku punonte; QKUK.

Ndërsa agresori është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com