E veshur me vello, Albulena Haxhiu publikon foton e rrallë nga dasma

E veshur me vello, Albulena Haxhiu publikon foton e rrallë nga dasma

Ministrja Albulena Haxhiu postoi në rrjetet sociale një foto nga dasma e saj para 8 vitesh me Alban Krasniqin.

Ajo shihet e veshur me vello dhe duket shumë e lumtur.

Haxhiu dhe Krasniqi u martuan në vitin 2012 dhe janë prindër të dy djemve.

Ministrja është pjesë e partisë Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit.

Dissi i Morena Tarakut për emisionin Review