E virgjër në moshën 27-vjeçare, këngëtarja flet për vendimin e saj

E virgjër në moshën 27-vjeçare, këngëtarja flet për vendimin e saj

Ally Brooke ka zbuluar se po ruan veten për martesë.

Në një intervistë me podcastin e “Hollywood Raw”, këngëtarja, e cila diskuton virgjërinë e saj në librin  “Dream Big, Have Faith, and Arrive More Than You Imagine”, flet për faktin se ajo është një 27 vjecare ende e virgjër, duke thënë se ajo është “kurrë nuk ndjeu ndonjë presion” në jetën e saj romantike, njofton Insajderi.

“Thjesht bëhu vetvetja. Unë e ndaj atë dhe ata ose e respektojnë ose jo,” shpjegoi Brooke. “Të gjithë e kanë respektuar atë, gjë e jashtëzakonshme. Shumë njerëz i respektojnë gjërat që nganjëherë je nervoze t’i ndash. Të cilat unë i kam mësuar, thjesht tregoju atyre paraprakisht ose foli vetë. Shumicën e kohës njerëzit do t’i respektojnë ajo”, vazhdon ajo.

Ish-anëtarja e “Fifth Harmony” gjithashtu foli për vendimin e saj për të ndarë një pjesë të tillë personale të jetës së saj me fansat e saj.

“E vendosa atë në librin tim dhe fola hapur për këtë. Isha r guximshme ta ndaja,” shpjegoi Brooke. “Kjo është diçka që unë e dua shumë për zemrën time. Dhe unë e mbaj akoma edhe sot. Unë isha vërtet i lumtur që isha në gjendje ta ndaja atë me fansat e mi, dhe lexuesit dhe t’u tregoja atyre zgjedhjen që unë bëra. Le ta marrin si të duan”.

Ndërsa Brooke prek shumë tema në librin e saj, përfshirë një dhuratë të papërshtatshme që ajo tha se mori nga një ekzekutiv i muzikës, “Dancing with the Stars”. /Insajderi.com

Burimi: Too Fab