Edhe një bebe tjetër në familjen e reperit Gjiko

Edhe një bebe tjetër në familjen e reperit Gjiko

Producenti i njohur shqiptar, Arbër Gjikolli i njohur si Big Bang, do të bëhet baba për herë të parë.

Lajmin e ka zbuluar gruaja e tij, Blerina Bokshi përmes një fotografie me bark të rrumbullakosur në Instagram.

Ajo dhe Big Bang u martuan vitin e kaluar, një vit pas dasmës së Gjikos, vëllait të tij.

 

Dissi i Morena Tarakut për emision Review