Edhe pse fituan, Ramadani dhe Prekazi kanë të njëjtin arsyetim për lojën e dobët të ‘Niklit’

Edhe pse fituan, Ramadani dhe Prekazi kanë të njëjtin arsyetim për lojën e dobët të ‘Niklit’

Feronikeli ka arritur ta mundë me rezultat minimal skuadrën e Lincolnit, me golin e vetëm të shënuar nga Mendurim Hoti.

Përkundër kësaj fitore, Nikli nuk arriti të zhvillojë një ndeshje të mirë, dhe për këtë ishte në dijeni edhe vet trajneri i skuadrës nga Drenasi, Zekirija Ramadani.

Ai pas ndeshjes tha se kjo ndodhi si pasojë se skuadra e Feronikelit nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje miqësore në përgatitjet në Ohër, të cilat i ka zhvilluar para kësaj ndeshje.

Lexoni më shumë në Insporti