Edhe tri vdekje të reja me Covid-19

Edhe tri vdekje të reja me Covid-19

Kanë vdekur edhe tre persona nga Covid-19 në Kosovë përgjatë 24 orëve të fundit, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur IKSHPK, nga njoftimi i çdoditshëm ku raportohet për numrin e të infektuarve dhe të shëruarve brenda 24 orëve.

Ditëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i vdekjeve me Covid-19./Insajderi.com