Edi Rama takohet me Mark Zuckerberg, krijuesin e Facebook-ut

Edi Rama takohet me Mark Zuckerberg, krijuesin e Facebook-ut

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg.

Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova.

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊”, shkruan Kryeministri Rama.  /Insajderi.com