Edon Zhegrova lëndohet në stërvitje, mungon ndaj Apoel Nicosia

Edon Zhegrova lëndohet në stërvitje, mungon ndaj Apoel Nicosia

Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Lajmi i plotë në Insporti.com