“El Chapo” – prapaskenat nga projekti më i ri i vëllezërve Mozzik dhe Getinjo

“El Chapo” – prapaskenat nga projekti më i ri i vëllezërve Mozzik dhe Getinjo

Dy vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë prej emrave më aktiv në botën e showbizit shqiptar dhe njëherazi shpesh të përfolur.

Ata kanë lajmëruar projektin e tyre më të ri, që titullohet “El Chapo”, të cilit janë në proces e sipër të i realizojnë videoklipin, njofton Insajderi.

Në mediat sociale, ata kanë ndarë disa fotografi që tregojnë skena nga realizimi i videoklipit.

Projekti do të dal nëpër platforma me datën 11 dhjetor.

Rzon Music do të bëj produksionin ndërsa videoklipi do të realizohet nga Entermedia./Insajderi.com